Nu vreau sa fac din blogu asta un blog in care sa anunt ce molodii noi au mai aparut dar melodiile Alexandrei chiar mi-au placut...de fapt nu asta e motivul principal pt care postez melodia ei...motivul principal este dupa cum poate deja v-ati dat seama faptul ca o cheama ca si pe mine(Stan):P:P:P
Melodia e mai jos so...enjoy
Oooo, aja mai zic si eu..frumix:x:x:x! Nu stiam ca ai asemenea "rude"?!!
RăspundețiȘtergereChiar mi-ar placea sa fie ruda cu me...dar e doar o coincidenta de nume:(( :P
RăspundețiȘtergerefrumoasa melodia...madaline e sotia twa????:)) :)))
RăspundețiȘtergere:*:*:*:*:*:
>:D<
Nu bwa...nu is eu asa norocosss:P:P:P
RăspundețiȘtergere:*:*:*
RăspundețiȘtergere