sâmbătă, 19 martie 2011

My first blog....de fapt al doilea:P:P:P

Primu meu blog...de fapt al doilea ca mai facusem un prin dec anu trecut da am uitat parola k yo is destept asa de felu meu:))
As vrea sa spun k in primu rand am facut blogu asta doar pt cei care ma cunosk asa k nu am chef de comentarii de la smecheri necunoscuti care se plictisesc:D
Second...am facut blogu asta citind un altul kre oarekum ma impresionat desi sa fiu sincer nu o kun pe acea pe acea persoana da ce mai conteaza...ideea e ka ma inspirat:P:P
3.m-am razgandit....ii las si pe necunoscutii sa posteze in comentarii da sa nu fie neseriosi ca le dau ban:))
Asta e tot  deocamdata o sa revin maine
Pana atunci Pa Pa:P
P.S. astept coame:P

4 comentarii:

  1. Putine persoane sunt in stare sa se exprime liber aja cu ai facut-o uh....este un blog reusit..Felicitari si tine-o tot aja

    RăspundețiȘtergere
  2. madaline ce amuzant esti:):):):):):):)))))))))
    se vede ca te uiti la desene:)))))


    glumesc.....hai ca esti tare:*:*

    RăspundețiȘtergere
  3. Vb noi la scoala....vezi uh:P:P:P

    RăspundețiȘtergere